Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Apple Watch Modelleri

Apple marka cihazınızı daha erişilebilir kılmak için Apple'ın en yeni giyilebilir ürünleriyle dijital yaşamınızı yönetin ve uygulamalara, sosyal medyaya ve daha fazlasına bağlı kalın.

Apple Watch Series 3, Series 7 ve SE bildirimleri doğrudan bileğinize almanızı sağlar, fitness hedeflerinize ulaşmanız için sizi motive eder ve kişisel tarzınızı ifade etmenize yardımcı olur.

Apple Watch ile iPhone'unuzu cebinizden çıkarmadan birçok işlem yapabilirsiniz. Örneğin; favori parçalarınızı doğrudan Apple Watch'ınızdan dinleyebilir veya iPhone'unuzdaki çalma listelerini kontrol etmek için Apple Watch'ı kullanabilirsiniz.

Apple Watch ile eşleştirdiğiniz iPhone telefonunuz kapsama alanındayken Apple Watch'ınızdan ne çaldığını kontrol edebilirsiniz. Hatta iPhone’unuzdan uzakta olsanız bile Apple Watch'ı kullanmaya devam edebilir, kablosuz Bluetooth kulaklıklarla eşleştirip eller serbest müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Egemek'te her tarza uygun modelde Apple Watch saat bulmak mümkündür. Aynı zamanda Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı olduğundan Egemek'in internet mağazasından gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir, Apple güvencesini doğru adreste deneyimleyebilirsiniz.

Apple Watch Saatlerinin Özellikleri

Çok sayıda özellik ve kaliteli teknoloji, bir Apple Watch'ı buna değer kılmak için yeterlidir. Apple Watch Series 3, Series 7 ve Apple Watch SE özellikle sağlık özellikleri söz konusu olduğunda, bu alanlarda mükemmeldir. Dijital bir saatten bekleyebileceğinizden daha fazla özelliğe sahip olan Apple Watch modelleri, Apple deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. Özellikle 38 mm, 40 mm, 41 mm, 42 mm, 44 mm ve 45 mm gibi kasa boyutlarıyla Apple kullanıcılarına daha fazla ekran deneyimi sunmaktadır. İçerisindeki şarj edilebilir yerleşik lityum iyon pil sayesinde 18 saate kadar dayanıklı pil ömrüyle hızlı şarj imkanına sahiptir.v

İster Apple Watch Series 7, ister Apple Watch 3 veya SE modeli satın alıyor olun, su geçirmez veya su basıncına dayanıklı olması en önemli özelliğidir. Günlük hayatın koşuşturmacasında sürekli ellerimizi kullanıyoruz ve sıvı teması bazen kaçınılmaz olabiliyor. Dolayısıyla Apple Watch saatlerin hepsi 50 metre suya dayanıklılık derecesine sahiptir. Bu, havuzda veya denizde yüzme gibi, derine dalmadan yapılan su aktivitelerinde kullanılabileceği anlamına gelir.

Tabii Apple Watch'ın özellikleri sadece bunlarla sınırlı değil! Apple cihazınızı çantanızda veya cebinizde tutun ve bildirimlere, uygulamalara ve uyarılara doğrudan bileğinizden erişerek takviminizi, e-postanızı veya haber ve sosyal medya hesaplarınızı daha gizli bir şekilde kontrol edin. Ayrıca Apple Watch, antrenmanlarınızı ölçmek, aktivitenizi takip etmek ve sağlıklı rutininizi teşvik etmek için bir aktivite takipçisi olarak da kullanılabilir. Apple Watch modelinin sağlık durumunuzu izleyebileceğiniz özellikleri şunlardır:

  • Kandaki oksijen ölçümü
  • Nabız
  • Yakılan kaloriler
  • El yıkama
  • Egzersiz seçenekleri
  • Uyku Düzeni

Ayrıca Apple Watch'ın tüm modellerini kendi tarzınıza uygun hale getirmek mümkündür. İstediğiniz zaman kayış ve saat yüzlerini değiştirerek kendinizi ifade edebilir, en son trendlere ayak uydurabilirsiniz.

Bir çok tasarım ve teknoloji geliştirmesi uygulanan Apple Watch modelleri her yeni modelde daha büyük, çatlamaya, toza ve suya dayanıklı ekranlara ve pürüzsüz bir tasarıma sahip olmaktadır. Çeşitli sağlık takibi sensörleriyle ekstra sağlık özelliklerine de erişebileceğiniz etkileyici özelliklerle donatılmıştır. Hızlı şarj özelliğiyle zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Tüm iPhone modelleriyle uyumlu çalışan Apple Watch saatler kolayca Apple cihazlarınızla eşleştirilebilir.

Bununla birlikte Apple Watch modelleri darbelere karşı akıllı saatinizi koruyan titanyum, paslanmaz çelik veya alüminyum kasaya sahiptir.

Hangi Apple Watch Modeli Sizin İçin Daha Uygun

Çoğu akıllı saatte model ne kadar yeni olursa, teknolojisi o kadar gelişmiş ve özellikler o kadar iyi olur. Ancak yalnızca bütçeye göre seçim yapıyorsanız, dikkatiniz daha önceki Apple Watch modellerine odaklanmış olabilir. Her iki durumda da, hepsi çok değerlidir ve yükseltmek istiyorsanız mükemmeldir. Egemek Apple Yetkili Bayii ihtiyacınıza bağlı olarak geniş bir Apple Watch ürün yelpazesine sahiptir.

Apple Watch Fiyatları

Egemek internet mağazasında tüm Apple Watch modellerinde büyük değer elde edersiniz ve Apple Watch Series 7 size çok sayıda farklı seçenek sunar. Örneğin Apple Watch Series 3, 38 mm ve 42 mm kasalara, Retina ekrana ve Apple'ın çift çekirdekli işlemcisi S3 SiP'e sahiptir. Apple Watch Series 7, %20 daha büyük bir ekran boyutuna sahip olup uzun süreli pil ömrü ve kandaki oksijeni ölçme sensörü gibi yeni sağlık uygulamaları size her zamankinden daha fazla bilgi verir. Ayrıca size daha fazla fiyat esnekliği sağlayan Apple Watch SE modellerini de inceleyebilirsiniz.

Egemek Apple Yetkili Bayii'nin web sitesinde yer alan Apple Watch kategorisinde dünyanın en prestijli teknoloji markalarından Apple'ın tüm avantajlarından uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle Apple güvencesiyle yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla