Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)

Apple Mac Bilgisayarlar

Tüketici elektroniği konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesini tüm ürünlerine yansıtan Apple, Mac bilgisayar modelleri ile beklentileri sonuna kadar karşılar. MacBook, iMac, Mac Pro ve mini serisileri iş ve eğlence amaçlı kullanımlar için yeni nesil teknoloji ile tasarlanır. İşlemci hızı, hafıza kapasitesi ve şık tasarımı ile beğeni toplayan modeller, kullanıcıların teknoloji alanındaki birçok farklı ihtiyacına cevap verir.

MacOS işletim sistemine sahip olan cihazlar MacBook Pro, MacBook Air, Mac Pro ve mini serileri ile size sunulur. Donanım özellikleri ile dikkat çeken modeller göz alıcı zarif tasarımlarıyla da konforlu ve keyifli kullanım sunar. Mac bilgisayar modellerine Egemek’ten ulaşabilir, beklentilerinizi karşılayanları vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Mac Bilgisayar Modelleri

Geniş ürün yelpazesi ile sunulan Apple bilgisayar modelleri, üstün performansları ile bir adım öne çıkar. Yenilikçi teknolojileri kullanıcılar ile buluşturan cihazlar, farklı kullanım amaçlarına ve gereksinimlere verimli şekilde cevap verir. İhtiyaç duyduğunuz her alanda değerlendirebileceğiniz MacBook modelleri, özgün tasarım detayları ile dikkat çeker. Apple Mac bilgisayarlar, dijital çalışmalarınızı yapabileceğiniz modeller donanımları sayesinde yüksek kaliteli performans sergiler. MacBook Pro ve Air modelleri 256 GB, 512 GB, 2 TB ve 8 TB hafıza kapasitesi seçeneklerine sahiptir. Hafif ve kullanışlı yapısı ile beğeni toplayan cihazlar, teknik açıdan güçlü özellikleri sayesinde hem eğlence hem de iş amaçlı kullanımlar için idealdir.

MacBook Air serisi de birçok kullanıcının öncelikli tercihleri arasında yer alır. Hızlandırılmış CPU desteği ile sunulan modeller ile teknolojinin hızına yetişebilir, çalışmalarınızı sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. iMac bilgisayar modelleri ise olağanüstü grafik teknolojisine sahiptir. Masaüstü kullanım için tasarlanan modeller; depolama, bellek kapasiteleri ve işlemci hızları ile beklentileri sonuna kadar karşılamayı başarır. Apple’ın küçük masaüstü bilgisayarı olan Mac mini modeli de son derece kullanışlı özellikleri ile ilgi görür.

Mac Bilgisayar Modellerinin Özellikleri

Apple Mac bilgisayar modelleri 13 inç, 14 inç, 16 inç, 24 inç, 27 inç gibi farklı ekran boyutu seçenekleri ile sunulur. Geniş renk yelpazesi sayesinde grafiklerin tüm ayrıntılarına ulaşmanızı sağlayan cihazlar, konforlu bir kullanım sağlar. Yüksek kaliteli yapıları ile dikkat çeken modeller, hafif ağırlıkları sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Apple’ın zarif tasarım stilini taşıyan ürünler, yuvarlatılmış köşeli yapılarıyla son derece estetik duruş sergiler. 8 GB, 16 GB ve 32 GB RAM seçeneklerine sahip modeller, hızlı işlemcilere sahiptir. 8 ve 10 çekirdekli M1, M1 Pro ve M1 Max işlemciler, uygulama ve programları sorunsuz şekilde çalıştırmanıza yardımcı olur.

Güvenlik konusunda güçlü donanımlara sahip olan cihazlar pil ömürleri sayesinde evde ve dışarıda kullanırken büyük rahatlık sağlar. Pil performansı ile ön plana çıkan ürünler, her alanda keyifli şekilde çalışmanıza olanak tanır. Depolama ve bellek hafızası yapılandırılabilen ürünler, farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap eder. Hızlı şekilde açılıp kapanabilen cihazlar, teknolojiyi sonuna kadar hissetmenize de katkı sağlar.

Apple Mac Bilgisayar Fiyatları

Apple Mac bilgisayar fiyatları model, hafıza, kapasite, işlemci hızı ve RAM boyutuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Her bütçeye hitap eden geniş fiyat aralıkları ile sunulan ürünler, teknik özellikleri ve işlevsellikleri ile teknolojiyi yakalamanıza olanak tanır. MacBook bilgisayarlar dönemsel indirim ve kampanyalar sayesinde indirimli fiyat seçenekleri ile size sunulur. Apple kalitesini her kullanımda verimli şekilde yansıtan modeller, güven veren performans sonuçları sunar. Kalitesine ve işlevselliğine kıyasla ulaşılabilir düzeydeki fiyat seçenekleriyle sunulan modeller arasından size hitap edenlere Egemek’ten ulaşabilir, beklentileri karşılayan cihazları vakit kaybetmeden sipariş edebilirsiniz.

Kategoride Mac bilgisayar modellerinin tüm serileri ayrıntılı şekilde size sunulur. Aradığınız özellikleri belirleyerek gereksinimlerinize uygun olanları güvenle satın alabilirsiniz. İstediğiniz Apple Mac cihaza avantajlı fiyat seçenekleriyle ulaşmak için Egemek’in sunduğu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Uzman destek ekibi ile hizmet veren Egemek, Apple bilgisayarlar konusunda tüm sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza cevap verir. Dizüstü ve masaüstü Mac bilgisayarlar arasından seçim yaparak aradığınız ürüne uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz!

Daha Fazla