Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 44 (3 Sayfa)

Apple Aksesuarları

Apple aksesuarlar bir Apple kullanıcısı için oldukça önemlidir. Optimum hız ve yüksek kalitede verim almanızı sağlayan aksesuarlar ile günlük hayatınızı oldukça pratikleştirebilirsiniz. Ayrıca Apple cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Egemek Apple Yetkili Bayii’de ihtiyaçlarınıza yönelik son teknoloji Apple aksesuarlarını bulabilirsiniz. Zengin içerikli Apple ürün yelpazesinden dilediğiniz Apple aksesuarını tercih edebilirsiniz.

Apple Aksesuar Çeşitleri

Egemek Apple Yetkili Bayii web sitesinde Apple cihazlar için tasarlanan ve son derece özelleştirilebilir orijinal Apple aksesuarları bulunmaktadır. Tamamen kullanıcı odaklı geliştirilen Apple aksesuarları, iPad, iPhone, Mac ve Apple Watch cihazlarınız için özel olarak geliştirildi. Apple Lightning bağlantısına sahip 5W, 12W, 20W ve 30W USB veya USB-C Güç Adaptörü, iPhone ve iPad cihazınız bilgisayara bağlı olmadığında ve seyahatlerinizde üstün şarj özelliği sayesinde hızlı ve verimli bir şekilde Apple cihazlarınızı şarj edebilmenizi sağlar. 30W, 45W, 60W, 61W, 85W ve 96W Apple MagSafe ve USB-C Şarj Cihazları ile MacBook bilgisayarınızı optimum performansta hızlı şarj edebilirsiniz. Egemek’te farklı güç seçeneklerine sahip güç adaptörlerini uygun fiyat seçenekleriyle bulmak mümkündür.

Güç adaptörü dışında diğer bilgisayar ve çevresel aygıtlarla (iMac, MacBook, vb.) ışık hızında bağlantı ve veri aktarımı için çeşitli boylarda Apple USB-C ve Lightning kabloları bulunmaktadır. Ayrıca cihazlarınızı şarj etmek için Lightning ile çok yönlülük konusunda yarışacak Apple MagSafe şarj cihazları, kablosuz şarjı kesinlikle basit ve kolay hale getiriyor.

Bununla birlikte Lightning veya 3,5 mm Jak kablolu Apple EarPods kulaklık ve kablosuz Apple AirPods ve AirPods Pro kulaklıklar ile mükemmel ses kalitesini Apple farkıyla deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca AirPods kulaklıklar için tasarlanmış şarj kutuları ile her an her yerde kulaklıklarınızı optimum hızda şarj edebilirsiniz.

Apple, kaybetme alışkanlığınızı en aza indirecek teknolojilerle müşterilerine güven vermektedir. Özellikle Apple cihazlarının sahip olduğu “Bul” uygulaması ile entegre bir şekilde çalışan Airtag ile eşyalarınızı bulmak inanılmaz kolay hale geliyor. Apple’da sadece cebiniz için değil eviniz içinde Apple ürünleri mevcuttur. Evinizi bir eğlence merkezine dönüştüren Apple TV ile evinizi inanılmaz derecede akıllı, pratik ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca diğer Apple ürünlerinde de olduğu gibi Apple cihazlarınızla da uyumlu bir şekilde çalışan Apple TV üstün çözünürlükte akıcı ve net içerikler izlemenize olanak sağlar.

iPad aksesuarlarında, iPad cihazınız için yaratıcılığınızı arttıracak Apple Pencil 1. Nesil ve 2. Nesil dokunmatik yüzey kalemi vardır. Mükemmel piksel hassasiyeti ve eğime sahip Apple Pencil ile çizim yapmak, not almak veya belgeleri işaretlemek artık çok kolay.

iPhone kılıfları ve koruyucu ürünleriyle cihazınızı toza, suya, kirlenmeye ve darbelere karşı koruyabilirsiniz. Deri kılıflar ve koruyucu silikon kapaklar MagSafe özelliklidir. Ayrıca her tarza uygun renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Egemek’te her ihtiyacınıza uygun Apple aksesuar çeşidi bulunmaktadır. Egemek Apple Bayii web mağazası üzerinden Apple aksesuar kategorisine tıklayarak dilediğiniz Apple aksesuar ürününü inceleyebilir, Egemek’te Apple cihazınız için Apple aksesuarları uygun fiyat ve taksit seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.

Hangi Apple Aksesuarına İhtiyacınız Var?

Apple; ihtiyaç duyabileceğiniz teknolojik ürünleri, kullanıcı odaklı aksesuarlar ile dizayn etmektedir. Dolayısıyla alacağınız her Apple aksesuarı çoğunlukla ihtiyaçlarınıza yönelik özelliktedir. Kullanım kolaylığı ve pratik tasarımı nedeniyle Apple aksesuarları, Apple cihazlarınızla son derece uyumlu bir şekilde çalışmakta, hızlı bağlantı ve eşzamanlı veri aktarımı sağlamaktadır. iPhone ve iPad aksesuarları niş özelliklere sahip ürünleriyle her ortama uyum sağlayabileceğiniz teknolojiler sunmaktadır. Özellikle seyahat esnasında Apple AirPods kulaklık modellerinden daha iyi verim alabilmek için Apple şarj kutusu kullanabilir, 24 saatten fazla dinleme süresi ile optimum tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızın kaybolması gibi durumlarda Airtag izleme cihazını kullanabilirsiniz.

Yaratıcı işleriniz için Mac bilgisayarlarınızla uyumlu yüksek hızda bağlantı sağlayan Apple USB-C Adaptörü, eşzamanlı veri aktarımını kusursuz hale getiriyor. Ayrıca iPad’inizi daha da özel hale getirecek Apple Pencil ile tasarım fikirlerinizi en kusursuz şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Egemek web sitesi üzerinden Apple Aksesuarları kategorisine tıklamak ve hangi Apple aksesuarına ihtiyacınız olduğunu keşfetmek!

Apple Aksesuar Ürün Fiyatları

Apple’ın daha fazla işlevsellik, daha fazla özelleştirme ve daha fazla konfor sunan orijinal cihaz aksesuarlarıyla deneyimlemek için Egemek Apple Yetkili Bayii’nin web sitesinde yer alan Apple aksesuarları kategorisine tıklayarak ihtiyaçlarınıza uygun Apple aksesuarlarını inceleyebilir, Egemek Apple Yetkili Bayii kalitesiyle orijinal Apple aksesuarlarını uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle Egemek web mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.

Daha Fazla