Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)

Apple iPhone Akıllı Telefonlar

Apple 2007'de tanıttığı ilk iPhone modeliyle tüketici elektroniğinde yeni bir çağ başlattı. Bununla birlikte Steve Jobs, dünyanın en prestijli elektronik cihaz teknolojileri markasını yarattığında mobil cihaz teknolojisine yeni bir yön kazandırmış, akıllı telefonlardan yazılıma ve bilgisayarlardan tabletlere kadar inovatif cihazlar üreterek teknoloji ve medyaya hükmeden yenilikçi bir güç merkezi haline gelmiştir. Apple, geçmişten günümüze kadar düzenlenen birçok Apple etkinliğinde duyurduğu yeni teknolojileri, performans bakımından açık ara önde cihazlar üreterek mobil cihaz pazarının %15'ini domine etmektedir. Apple’ın 100.000 çalışanı dünyanın en iyi ürünlerini üretmeye ve dünyayı bulduğumuzdan daha iyi durumda bırakmaya kararlıdır. Ayrıca tüm dünyada birçok yetkili teknik servis noktalarıyla Apple kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu tüm konularda profesyonel hizmet vermektedir. Türkiye'de Ege Bölgesi’nin ve İzmir’in resmi Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı konumunda olan Egemek ise ülke çapında tüm Apple ürünlerinize servis hizmeti sağlamaktadır.

Yeni Nesil iPhone Akıllı Telefon Modelleri

Apple'ın güçlü performans gösteren cihazlarıyla güvenilirlik ve zarif tasarım anlayışına sahip tüm iPhone modelleri, her yönüyle çok güçlü ve çarpıcı nitelikte özellikler taşımaktadır.

Apple'ın yeni nesil akıllı telefonları sükse yaratan modelleriyle güçlü kamera sistemi ve uzun ömürlü piliyle dikkat çekmektedir. Ayrıca Apple'ın diğer telefon üreticilerine kıyasla %62 daha hızlı olan ve yüksek grafik performansı gösteren Bionic yonga setine sahip iPhone modelleri, şimdiye kadar ki en iyi iPhone deneyimini sunuyor.

İnternete erişim kalitesinin geçtiğimiz yıllara göre daha fazla arttığı günümüzde, Apple marka cep telefonları 5G özelliği ile olağanüstü hızlarla yüksek çözünürlükte videoları online izlemenize ve yüksek kaliteli müzikleri takılmadan dinlemenize olanak tanıyan bir teknolojiye sahiptir.

iPhone akıllı telefon modellerinin yanı sıra eşsiz ürün portföyüyle her ihtiyaca uygun bir iPhone'u Egemek Apple Yetkili Bayii sanal mağazasından bulabilirsiniz.

iPhone Akıllı Telefon Özellikleri Nelerdir?

iPhone akıllı telefon modellerinin özellikleri; üretildiği yıllara bağlı olarak üstün donanımsal niteliklere sahiptir. Bu nitelikler iPhone akıllı telefon modelinin tasarımından kullandığı yazılım sürümlerine ve donanımsal özelliklerine kadar birçok detaya sahiptir. iPhone modelleri yüksek depolama alanlarıyla da dikkat çekmektedir. 64GB, 128GB, 256GB, 512GB ve 1TB depolama imkanına sahiptir. Daha küçük çentiklere sahip yuvarlatılmış ekranlarıyla iPhone 11, iPhone 12, iPhone 13 ve iPhone 13 Pro modelleri 6,1 inç iken, iPhone 13 Pro Max modeli 6,7 inç boyutlarındadır. Daha küçük ekranlara aşina olanlar için de iPhone SE 4,7 inç iken, iPhone 12 ve 13 mini modelleri 5,4 inç boyutlarındadır. Ayrıca iPhone cihazlarının daha iyi performans göstermesini sağlayan özellikler şunlardır:

  • Çok Daha Hızlı
  • En İyi Kameralar
  • Daha İyi Donanım ve Yazılım Entegrasyonu
  • Kullanımı Pratik Arayüz Tasarımı
  • Tüm Apple Cihazlarıyla Uyumlu Çalışma
  • Apple Pay, iCloud ve Apple Music

Bu özelliklerin yanı sıra iyi bir iPhone deneyimi için cihazınızın teknik bakımı da oldukça önemlidir. Cihazınızın üstün donanımsal özelliklerini korumak ve yetkili Apple teknik servis hizmetlerinden faydalanmak için ülkemizde Apple tarafından yetkilendirilen servis noktaları mevcuttur. Egemek Ege bölgesi ve İzmir’de resmi Apple yetkili servis sağlayıcısıdır. Türkiye çapında Apple kullanıcılarının destek ve yardıma ihtiyaç duyduğu tüm konularda destek sağlamaktadır. Aynı zamanda tüm Apple ürünleri ve Apple aksesuarlarının yetkili satıcısıdır. En iyi özelliklere sahip Apple cihazlarınızı Egemek'ten güvenle sipariş edebilir. Apple'ın son teknoloji ürünlerinden faydalanabilirsiniz.v

Hangi iPhone Modeli Sizin İçin Daha Uygun?

iPhone 11 cihazının Liquid Retina ekranı bulunur. Kasası camdır ve gövdenin etrafında anodize alüminyum şerit bulunur. Geniş ve Ultra Geniş olmak üzere 12 MP iki kameraya sahiptir. iPhone 12 tam ekran tasarımlı Super Retina XDR ekranıyla oldukça geniş bir ekran deneyimi sunar. Önceki model ile yine cam malzemeden üretilmiş bir arka yüzeyi vardır. iPhone 13 Pro Max ardılı ile aynı dış tasarıma sahiptir ancak arka yüzeyi dokulu mat camdır ve gövdenin etrafında düz kenarlı paslanmaz çelik şerit bulunur. iPhone 13 Pro yeniden tasarlanan lensi ve güçlü otomatik netleme sistemi ile önceki modellerindeki iki kameraya ek en küçük ayrıntılara bile odaklanabilen Telefoto kameraya sahiptir.

İşlemci gücü, boyut, tasarım, donanım ve fiyat gibi birçok özellik kıyaslandığında ihtiyacınıza en uygun iPhone cihazını seçmek bir hayli zor olabilir. Çünkü tüm iPhone modelleri potansiyeli yüksek üst düzey özelliklere sahiptir. Bununla birlikte yüksek çözünürlükte çekim imkanı sunan kameraları, uyarlanabilir ekranı ve uzun pil ömrü sayesinde neredeyse mükemmel modellere sahip iPhone ile her döneme ayak uydurabilirsiniz. Sizde üstün Apple özelliklerini deneyimlemek için Egemek Apple Yetkili Bayii'nin web sitesinde yer alan iPhone kategorisini ziyaret ederek size en uygun iPhone modelini satın alabilirsiniz.

Apple iPhone Akıllı Telefon Fiyatları

Apple iPhone akıllı telefonlar; donanım, tasarım ve yazılım özellikleri bakımından fiyat farklılıkları göstermektedir. En uygun fiyat seçeneklerinden yararlanmak için Egemek Apple Yetkili Bayii'nin çeşitli Apple ürün ve aksesuarlarının satışını gerçekleştirdiği web mağazasından Apple'ın birbirinden eşsiz iPhone telefon modellerini inceleyebilir, uygun fiyat ve taksit seçeneklerinden Egemek Apple Yetkili Servis güvencesiyle faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla