Hakkımızda


1991 yılında Fekom adıyla İzmir'deki Apple kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermeye başlayan şirketimizin faaliyetleri 2006 yılına kadar devam etmiştir. 2006 yılında Egemek adı altında yeniden yapılandırılan şirketimiz Nisan 2008 tarihinden itibaren, ortaklık yapısı ve organizasyon yapısını da sektörel yapılanma şeklinde belirleyerek büyüme ivmesini arttırma kararı aldı.

Bugün ise, Apple Yetkili Bayi (Apple Authorised Reseller) ve aynı zamanda Yetkili Servis Sağlayıcısı (Authorised Service Provider) olan mağazalarımız Ege Bölgesi'nde bu iki hizmeti de veren en büyük kurum olma özelliğini taşımaktadır. Egemek, Apple ürünleri sektöründeki yirmi yılı aşan köklü geçmişi ve birikimini yepyeni bir kimlik ile temsil etmektedir.

Misyonumuz

Ege Bölgesindeki bireysel kullanıcılara ve kurumlara, Apple ürünlerini ve buna bağlı çözümlerine ilişkin beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı, yenilikçi bir işbirliği içinde ve satış sonrası hizmet görevini müşteri memnuniyeti ilkesini hedef alan bir şirket anlayışına sahiptir.

Vizyonumuz

Apple ürünlerinin kurumsal ve bireysel pazarda yaygın kullanımında, kusursuz hizmet ve çözümlerimizle, yarattığımız değeri sürekli arttırmayı hedefleyen bir hizmet şirketi olarak, Apple ürünleri pazarındaki tartışılmaz liderliğini sürdürmektir. Teknik Servis deneyimli ve profesyonel destek kadrosu ile uluslararası geçerlilikte sertifikalara sahip, masaüstü ve taşınabilir sistemlerde satış sonrası destek hizmetini gerçek anlamda alabileceğiniz Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı’dır.